serwis obiadowy, zestaw obiadowy yezey

Elegancja i unikatowy design? – Poznaj zestawy obiadowe od Yezey.

Serwis obiadowy od Yezey

Charakteryzują się unikatowym designem, elegancją oraz trwałością materiału. Każdy z tych elementów wpływa na to jak wyselekcjonowane produkty nasza firma wypuszcza na rynek. Poznaj każdy zestaw obiadowy od podstaw. W naszym asortymencie znajdziesz od 4 do 12-osobowych serwisów obiadowych!

 

Po pierwsze: Współczesny, niepowtarzalny design.

Jeśli chcesz wprowadzić na swój stół elegancję, która łączy w sobie zarówno prostotę, nasze zestawy obiadowe są stworzone dla Ciebie. Każdy element serwisów obiadowych został stworzony z precyzją i dużą dokładnością. Unikatowy kształt oraz wzór nadają szyku i szlachetnego wydźwięku. Idealnie komponują się z serwowanym daniem, a rozmaity wybór kolorów w naszej ofercie pomoże Ci dostosować potrzeby estetyki do Twojego wnętrza.

Co więcej?

Unikatowy design zestawów obiadowych od Yezey przykuwa uwagę i sprawi, że Twój stół będzie bardziej efektywny i zachęci Twoich bliskich do wspólnej celebracji posiłków!

 

Po drugie: Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Nasze zestawy wykonane są z nietoksycznych, bezołowiowych materiałów – certyfikowanych przez FDA. Misją naszego sklepu jest dbanie o bezpieczne użytkowanie produktów przez Ciebie i Twoich bliskich.

Po trzecie: Trwałość materiału.

Unikatowy design to nie wszystko, najważniejszy element na równi z nietoksycznością jest trwałość produktów. Nasze talerze są wykonane z kamionki, która jest trzy razy bardziej trwała, niż zwykłe talerze. Kamionka gwarantuje wysoką odporność mechaniczną i wytrzymałość pod naciskiem noża i widelca. Nie zostają widoczne ślady zarysowań i przebarwień.

 

Po czwarte: Komfort czyszczenia.

Nasze zestawy obiadowe przystosowane są do mycia w zmywarce, użytkowania z piekarnika lub mikrofali, bez ryzyka odbarwień bądź uszkodzeń materiału. Komplet naczyń jest odporny na niskie jak i wysokie temperatury.

*Talerze po użyciu mikrofali nagrzewają się tylko do minimalnego stopnia.

 

Jest to dla nas kluczowe, by każdy klient był zadowolony, a nasze produkty odznaczały się długowiecznością. Postaw na Yezey i ciesz się swoimi produktami przez lata!

Powrót do blogu

Zostaw komentarz