Zwroty

Przedmiot nie spełnił Twoich oczekiwań? Nie martw się i zwróć go do nas w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki, a my zwrócimy Ci Twoje środki. 

30 dni na zwrot

Oferujemy swoim klientom możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z tej opcji, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Upewnij się, że towar jest w oryginalnym opakowaniu i jest nieuszkodzony.

Proces zwrotu

Proces zwrotu jest prosty i szybki. 

1. Bezpiecznie zapakuj przesyłkę, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie transportu. Następnie nadaj ją na poniższy adres:

Completio - YEZEY (Zwroty-Rampa T4)
Jędrzejowska 47
93-636 Łódź
Polska

 
2. Po nadaniu przesyłki prześlij do nas mailowo:
  • numer zamówienia
  • numer paczki zwrotnej
  • informację, które produkty z zamówienia podlegają zwrotowi
  • (w przypadku przesyłek za pobraniem) numer konta bankowego do zwrotu.
  • (nieobowiązkowo) informację co jest powodem zwrotu - byłoby nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami. Pomoże nam to w dalszym rozwoju i ulepszaniu produktów. 
3. Po weryfikacji zwróconego towaru, otrzymanego w dobrym stanie, zostanie dokonany zwrot środków zgodnie z wybraną metodą płatności lub na podane konto bankowe. Proces zwrotu środków może potrwać do 3 dni roboczych.

 

Wsparcie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące procesu zwrotu, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Jesteśmy tutaj, aby pomóc i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Chcemy, aby każde doświadczenie zakupowe w naszej firmie było jak najlepsze, dlatego zawsze jesteśmy gotowi, aby pomóc i rozwiązać ewentualne problemy.

Proces zwrotu

1. Zgłoś do nas zwrot poprzez czat lub zakładkę Kontakt.

2. Zabezpiecz przesyłkę i nadaj ją na wskazany przez nas adres.

3. Wyślij do nas paczkę i oczekuj zwrotu należności w ciągu 3 dni roboczych.

Ważne informacje.

Pamiętaj, aby produkt wrócił w oryginalnym opakowaniu wraz z całością otrzymanej zawartości przesyłki.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.